Reference

Děkujeme CARS 4x4 za splnění všech našich požadavků, při koupi vozu, Škoda Citigo, modrá metalíza. Náš autosen nám byl předán nazdobený zlatou mašlí. CARS 4x4 zařídila veškerou administraci, kompletní služby a bezstarostný servis. Poděkování patří hlavně majiteli panu Návrátilovi za velmi příjemné a milé jednání.

manželé Jančovičovi, Ústí nad Labem

 

Máme se společností Cars4x4 velmi dobré zkušenosti a chceme jí touto cestou poděkovat, že nám zprostředkovala koupi automobilu dle našich představ. Dělá nám pravidelný servis, pojištění na míru a mnoho dalších služeb. Na společnost Cars 4x4 se můžeme vždy na 100 % spolehnout. Ještě jednou vřelé díky.

Manželé Vlčkovi

 

Se společností Cars4x4 mám velmi dobré zkušenosti. Nejen že mi přivezli doprovodné vozidlo přesně podle mých představ a potřeb, ale zároveň mi ho kompletně pojistili a mohu se kdykoliv spolehnout na odborný servis, se kterým jsem vždy spokojen. Flotilové pojištění, které mi také zprostředkovali, je šité přímo na míru mé firmě a vždy se o cokoliv postarají. S Cars4x4 jsem nad míru spokojený.

Autodoprava František Vlček

 

Zkušenosti z oblasti nákupu automobilů, servisu a dalších aftercare služeb ze strany různých společností mám relativně pestré – od perfektních až po neuvěřitelně dehonestující vztah zákazník – poskytovatel služby/zboží. Společnost Cars4x4 řadím jednoznačně mezi perfektně fungující společnosti v celé škále její nabídky.

Jiří Wiesner
SPF Group, v.o.s.

 

Hodně cestuji a když se něco na autě pokazí, potřebuji řešit opravy rychle. A proto jsem rád, že se mohu na Cars4x4 spolehnout ve všech směrech. Někdy jsou to opravy menší, někdy složitější, a to mi zase půjčí auto náhradní. Jednání je vždy slušné a služby rychlé a za dobrou cenu.

Richard Beil

 

Zahájení spolupráce s firmou Cars4x4 bylo jedním z velmi dobrých rozhodnutí naší společnosti. Co se našeho vozového parku týče, je vždy v naprostém pořádku, a to jak po technické, tak estetické stránce. Díky péči Cars4x4 můžeme náš vozový park 100% využívat bez jakýchkoliv komplikací.

KH METALS CZ s.r.o.

 

Vstřícnost, servis, pochopení, kvalita - to jsou aspekty, kterými se z mého pohledu vyznačuje dlouholetá spolupráce s firmou Cars4x4.

Ing. Petr Beran