Reference

Máme se společností Cars4x4 velmi dobré zkušenosti a chceme jí touto cestou poděkovat, že nám zprostředkovala koupi automobilu dle našich představ. Dělá nám pravidelný servis, pojištění na míru a mnoho dalších služeb. Na společnost Cars 4x4 se můžeme vždy na 100 % spolehnout. Ještě jednou vřelé díky.

Manželé Vlčkovi

 

Se společností Cars4x4 mám velmi dobré zkušenosti. Nejen že mi přivezli doprovodné vozidlo přesně podle mých představ a potřeb, ale zároveň mi ho kompletně pojistili a mohu se kdykoliv spolehnout na odborný servis, se kterým jsem vždy spokojen. Flotilové pojištění, které mi také zprostředkovali, je šité přímo na míru mé firmě a vždy se o cokoliv postarají. S Cars4x4 jsem nad míru spokojený.

Autodoprava František Vlček

 

Zkušenosti z oblasti nákupu automobilů, servisu a dalších aftercare služeb ze strany různých společností mám relativně pestré – od perfektních až po neuvěřitelně dehonestující vztah zákazník – poskytovatel služby/zboží. Společnost Cars4x4 řadím jednoznačně mezi perfektně fungující společnosti v celé škále její nabídky.

Jiří Wiesner
SPF Group, v.o.s.

 

Hodně cestuji a když se něco na autě pokazí, potřebuji řešit opravy rychle. A proto jsem rád, že se mohu na Cars4x4 spolehnout ve všech směrech. Někdy jsou to opravy menší, někdy složitější, a to mi zase půjčí auto náhradní. Jednání je vždy slušné a služby rychlé a za dobrou cenu.

Richard Beil

 

Zahájení spolupráce s firmou Cars4x4 bylo jedním z velmi dobrých rozhodnutí naší společnosti. Co se našeho vozového parku týče, je vždy v naprostém pořádku, a to jak po technické, tak estetické stránce. Díky péči Cars4x4 můžeme náš vozový park 100% využívat bez jakýchkoliv komplikací.

KH METALS CZ s.r.o.

 

Vstřícnost, servis, pochopení, kvalita - to jsou aspekty, kterými se z mého pohledu vyznačuje dlouholetá spolupráce s firmou Cars4x4.

Ing. Petr Beran